Kaip vyksta individuali sesija?

Judesio terapijos valandėlės tradicinė struktūra, kuri kinta priklausomai nuo situacijos: 

 • Pokalbis
 • Iš pokalbio kylanti tema, pageidavimai perkeliami į judesį :  –  bodywork (kūno), autentiškas judesys, pokalbis su kūnu konsteliacijos principu , kūrybinis momentas (piešimas, lipdymas) , žaidimas  (apie šias technikas, įrankius rašysiu vėliau).
 • Judesys
 • Tylos ir įsiklausymo momentas.
 • Pokalbis po užsiėmimo. Aptarimas kas pasikeitė, kokios įžvalgos atėjo, kokios perspektyvos.
IMG_20160329_162419

Kalnai žvelgiant iš toliau – aiškesni

Terapeuto funkcija: 

 1. Klausyti
 2. Klausti
 3. Vesti
 4. Siūlyti
 5. Giliai įsiklausyti (apie tai rašysiu dar:) kas yra gilus girdėjimas?)
 6. Pamatyti
 7. Leisti pačiam klientui pamatyti , pastebėti
 8. Tapti veidrodžiu
 9. Tai kas yra pasamonėje „atvyksta” į sąmonę lengvai ir darniai
 10. Santykio palaikymas

  bodywork3

  Jausti savo kūną- būti dabarties momente. Prisilietimas- gyjimas

Įsiminti:

Nėra tobulo terapeuto. Visiems nebūsiu tobula. Visiems aš negaliu padėti. Galiu padėti tiek, kiek pati pereinu, tiek ,kiek pati savyje esu tikra ir įžvalgi tuo momentu.

Tiems, kam rezonuoja, tikrai siūlau ilgalaikių susitikimų grafiką (10 sesijų, 20, 30 kartų ir daugiau jei tik norisi). Saugus ryšys ir  santykis yra vienas iš gyjimo dedamųjų. Dėl to rašau, kad būčiau pasiekiama, tiems kuriems galiu būti naudinga. Terapijos procese gali kartais būti nemalonu: atmetimas, pasipriešinimas, nuobodulys, pyktis, baimė. Betkokiu atveju aš ir esu tam, kad visa tai būtų išsakyta, pamatyta, „atrišta”.

Terapeutas tobulėja. Jei tai tikras terapeutas, jis/ji tobulėja. Nėra nieko pastovaus, visos žinios patikrinamos praktikoje. Viena- perskaityti daug psichologinių knygų, visai kitą – pačiam pereiti savo traumas ir gyvenimą patirti praktiškai. Teorinės ir praktinės žinios turi būti dermėje. Taip pat yra ir su dvasinėmis žiniomis, praktikoje įgyta išmintis yra svarbesnė už daugybę teorinių knygų. Dėl to rašau apie save, kad mane galėtumėte pažinti, ne iš narcicizmo pusės, bet tam,kad sukurčiau pasitikėjimo erdvę jau su manimi susitikus. Juk visada pasiskaitom ar pasidomime ,kur einam. Pradžioje gali būti per paprasta, vėliau ryšiui, santykiui kuriantis visi atsiskleidžiame kaip gėlės žiedai.

Kaina: 

Taigi žmonės besirenkantys šią sritį gyvenime tikrai labai retai užsidirba vilas ir milijonus. Čia yra sritis iš pašaukimo, iš didelio vidinio vedimo, talento, noro suprasti,pažinti žmogų ir jam padėti žmogaus struktūroje pasveikti, sustiprinti savo psichinį lauką, pagerinti gyvenimo kokybę.

Kaina susideda iš salės nuomos, užkulisių (vaikai su aukle ir t.t.) laiko, žodžių, mokslų ir seminarų į kuriuos investuojama, vidinių įžvalgų, begalinės vidinės praktikos ir daugybę treniruočių, eksperimentų, supervizijų sesijų, individualių sesijų.

 

Tai yra paprasta: 

Kad ir kaip sunkiai atrodo, bet jei tai yra „mano”  arba „man tai skirta” tai yra lengva ir giliai viduje žinau, kad čia yra visa erdvė, kur aš galiu nepaisant kliūčių keliauti.

Jungtis Saulės (svarstyklės ,septintas būstas) su Plutonu (skorpionas, aštuntas būstas) ir Plutono jungtis su Saturnu skorpione (aštuntas būstas) daug ką manyje paaiškina.  Transformacija iš gelmių.  ( Astrologja yra mano asmeniniam tobulėjimui, jos aš praktikoje terapijos metu netaikau)

Terapijos rezultatas:

Gali būti,kad išorėje ir viduje vykstantiems pokyčiams reikia laiko prisitaikyti. Tuo metu dirbame su Nervų sistema. Kiekvienam žmogui rezultatas yra organiškas procesas.

 • Gali būti, kad ateis viena diena, kai jūs nustosite tikėti savo baime , stresu ir įtampa , nors ji ir bus viduje , bet atsipalaidavimas ir vidinė ramybė taps stipresnės.
 • Gali būti, kad įprotis nerimauti ir jaudintis išliks, bet atsiras erdvė pasirinkimų,kaip kūrybiškiau ir labiau su meile tai išgyventi.
 • Gali būti,kad savo įpročiuose atrasite daugiau galimybių ir erdvės pasielgti kitaip, pajausti kitaip ir save kitaip girdėti.

Terapija yra orientuota į procesą, bet ne į rezultatą. Visada yra „gali būti”, o gali būti ir kitaip:

 • Gali būti, kad patirsite krizę, visišką gyvenimo virsmą ir tai jus „purtys” , ir tuomet aš būsiu čia pat su visa parama, nes jūs tai krizei, tokiems pokyčiams jau būsite pasiruošę.

Linkiu gyti, tobulėti, sustiprėti dermėje su savimi

Linkiu patikėti virsmu labiau nei savo užstrigimais ir baimėmis

Linkiu patikėti savimi, labiau nei visų aplinkui nuomones sudėjus.

Linkiu tikėti, kad Tu ir esi tas begalinis neišsenkantis šviesos ir gėrio šaltinis, nepaisant savo šešėlio.

Linkiu savo šešėliui „uždėti gražų pavadėlį” ir saugiai susidraugauti 🙂

IKI gražių , turtingų susitikimų!!!

Su MEILE,

AISTĖ MARION

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+